Zastosowanie ręczników papierowych

Niby zwykła rzecz, a przydatna jak nic innego. Zastanawialiście się w jakich przedsiębiorstwach są używane ręczniki papierowe? Gdzie nie obejdzie się praca bez nich? Jakie zastosowanie mają w przemyśle, czy nawet mechanice? A może spotkaliście kogoś, kto uważa to za bezsensowny wynalazek? 

Przydatność ręczników papierowych

Ręczniki papierowe nie są zwykłą rzeczą. Są bardzo przydatne na co dzień, jak i w przeróżnych przedsiębiorstwach. Nie obejdą się bez nich firmy, które zajmują się przemysłem, gastronomią, hotelarstwem, mechaniką, czy nawet weterynarią. Nie spotkałam jeszcze człowieka, który by stwierdził, że to bezużyteczny wynalazek. A jak są widziane ręczniki papierowe w branży HoReCa?

Inspiracja?

Kogo bym nie zapytała z szefostwa tych firm – mówią, że to jedna z najważniejszych rzeczy. Czyli musi coś być na rzeczy, skoro wysoko postawieni ludzie nie wyobrażają sobie pracy bez nich. Postanowiłam pójść o krok na przód.

Ankieta dotycząca ręczników papierowych

Chodząc po swoim mieście, przeprowadziłam ankietę. Pytając się przypadkowych przechodniów, czy używają ręczników papierowych. W 99 procentach odpowiedz brzmiała TAK. Liczby mówią same za siebie. Praktycznie każdy nie wyobraża sobie codziennego życia bez tych pomocnych papierowych listków.

Podsumowując, ręczniki papierowe wykorzystywane są wszędzie. W różnego rodzaju branżach, szkołach, domach. Jeśli ktoś jeszcze nie sprawdził, musi to zrobić!