Praktyczne wózek do sprzątania w hotelu

W każdym eleganckim hotelu dbałość o ład i porządek to sprawy priorytetowe.

Większość gości hotelowych, poproszonych o wyrażenie swojej opinii na temat wrażeń z pobytu w hotelu zwraca uwagę na czystość łazienek, następnie pościeli, pokoi a dopiero na końcu dodaje inne spostrzeżenia. Dlatego właśnie, kierownictwo każdego hotelu powinno szczególnie kłaść nacisk na nieskazitelną czystość sanitariatów i pościeli, nie zaniedbując innych pomieszczeń i powierzchni użytkowych.

Wózki do sprzątania w hotelach

Do kompleksowego czyszczenia wszystkich pomieszczeń hotelowych, a także do przewożenie codziennej zmiany bielizny pościelowej służą specjalistyczne wózki sprzątające, które powinny być obowiązkowymi sprzętami na wyposażeniu każdego obiektu zajmującego się zakwaterowaniem gości.

Standardowe wyposażenie wózków do sprzątania

Wózek do sprzątania

Wózki do sprzątania hoteli to rozbudowane platformy na kółkach, mieszczące na różnych poziomach swojej powierzchni wiaderka, wyciskarkę do mopów, zapasowe mopy, różne szczotki i szufelki, środki czystości, a także czystą bieliznę pościelową. Na wyposażeniu znajduje się również pojemnik na brudną bieliznę i worek na śmieci.

Niektóre modele wózków do sprzątania można dowolnie rozbudowywać – dzięki odpowiednim zaczepom, dodatkowym półkom, czy różnymi rozmiarami wiaderek – wózek stanie się bardziej funkcjonalny. Można także zakupić odpowiednio duży rozmiar wózka z gotowym już wyposażeniem.

Wózki na środki czystości niezbędne przy sprzątaniu hotelu to również duże ułatwienie w pracy dla osób odpowiedzialnych za porządek a na dodatek – to również wygoda w transporcie wszystkich niezbędnych akcesoriów do sprzątania.